Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
