Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Name
mn: Нэр

en: False
mn: Худал

en: All
mn: Бүгд

en: Configuration
mn: Тохиргоо
