Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: All
ne: सबै

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
