Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
