Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Length
pl: Długość

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: All
pl: Wszystko

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Success
pl: Sukces

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Profile ID
pl: ID profilu

en: Platform
pl: Platforma
