Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Name
ps: نوم

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Configuration
ps: سازول
