Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Response
pt: Resposta

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Label
pt: Etiqueta

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Length
pt: Extensão

en: Updated
pt: Atualizado

en: Timestamp
pt: Registo data/hora

en: All
pt: Todos

en: Extensions
pt: Extenções

en: Success
pt: Sucesso

en: Configuration
pt: Configuração

en: Duration
pt: Duração

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Raw
pt: Bruto

en: Profile ID
pt: Código do Perfil

en: File URL
pt: URL do ficheiro

en: Completion
pt: Conclusão
