Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration
sq: Konfigurimi
