Tin Can Learning Record Store (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Duration
th: เวลาสอบ
