Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: %name: illegal value.
ar: %name: قيمة غير صحيحة.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
ar: يقوم هذا الحقل بتخزين قيم نصية من قائمة القيم ’القيمة => التسمية’ المسموح بها. على سبيل المثال: ’ولايات الجزائر’: 04 => أم البواقي، 25 => قسنطينة، 23 => عنابة.
