Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: %name: illegal value.
be: %name: недазволенае значэнне.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
be: Гэтае поле захоўвае тэкставыя значэнні спісам дазволены параў 'value => label'. Напрыклад 'Беларусь': Бр.вобл. => Брэская вобласць, Гр.вобл. => Гронднеская вобласць.
