Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
bg: Това поле съдържа текстови значения от списъка на разрешените двойки «стойност => етикет». Например, «US States»: IL => Illinois,IA => Iowa, IN => Indiana.
