Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: %name: illegal value.
bo: %name་ནི་ལུགས་མི་མཐུན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེད།

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་སྤྱོད་རུང་བའི་༼ཐོབ་གྲངས=>ཁ་བྱང་༽ཆ་སྒྲིག་གི་མིང་ཐོ་ཞིག་ནས་ཡི་གེ་ཡིན་པའི་ཐོབ་གྲངས་གསོག་འཇོག་བྱེད་པ་དཔེར་ན། 'ཨ་རིའི་ས་ཁུལ': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana་ལྟ་བུ།
