Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: %name: illegal value.
cs: %name: neplatná volba.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
cs: Toto pole ukládá textové hodnoty ze seznamu povolených párů 'hodnota => popisek', např. 'Spojené Státy': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
