Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Test settings
da: Test indstillingerne

en: %name: illegal value.
da: %name: ugyldig værdi.

en: Test mode
da: Testtilstand

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
da: Dette felt gemmer tekstværdier fra en liste af tilladte 'værdi => etiket'-par, f.eks. 'Amerikanske stater': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
da: Tilpas checkout-formularen og konfigurér checkout-regler.
