Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: %name: illegal value.
el: %name: μη έγκυρη τιμή.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
el: Το πεδίο αποθηκεύει τιμές κειμένου από μια λίστα επιτρεπόμενων ζευγών τύπου 'τιμή => ετικέτα', πχ. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
