Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto
