Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: %name: illegal value.
eu: %name: balio ilegala
