Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Commerce
fa: تجارت

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
fa: این فیلد مقادیر متن را از لیست مقادیر مجاز به صورت جفت‌های 'مقدار => برچسب' ذخیره می‌کند. مانند  'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
fa: سفارش سازی فرم تکمیل سفارش و پیکربندی قوانین تکمیل سفارش
