Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: %name: illegal value.
gl: @name: valor non permitido.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
gl: Este campo almacena valores de texto dunha lista de valores permitidos en pares «valor => etiqueta», por exemplo: «Estados de EEUU»: IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
gl: Personalizar o formulario de proceso de compra e configurar as súas reglas.
