Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Commerce
hu: Bolt

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: %name: illegal value.
hu: %name: érvénytelen érték.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
hu: Ez a mező egy listában megadott megengedett szöveges értékeket tárol „érték => címke” párokban. Például „BME-karok”: KSK => Közlekedésmérnöki Kar, TTK => Természettudományi Kar.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
hu: A fizetési űrlap személyre szabása és a fizetési szabályok beállítása.
