Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Test settings
ja: Test の設定

en: %name: illegal value.
ja: '%name' は不正な値です。

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
ja: このフィールドは、利用可能な '値 => ラベル' の対のリストから選択されたテキストを、データベースに格納します。例. 'アメリカ合衆国': IL => イリノイ州, IA => アイオワ州, IN => インディアナ州
