Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება
