Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: %name: illegal value.
km: %name ៖ តម្លៃ​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
km: វាល​នេះ​ទុក​តម្លៃ​អត្ថបទ​ពី​បញ្ជី​នៃ​គូ 'តម្លៃ => ស្លាក' ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ឧទាហរណ៍ 'រដ្ឋ​របស់​សហរដ្ឋអាមេរិក' ៖ IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana ។
