Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
lt: Šis laukelis saugo tekstines reikšmes iš leidžiamų 'reikšmė => žyma' porų sąrašo, pvz., 'JAV valstijos': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
