Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга
