Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Test settings
nl: Instellingen testen

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Production mode
nl: Productiemodus

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
nl: Dit veld slaat tekstwaarden op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Staten van de VS': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
