Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: %name: illegal value.
pl: %name: wartość niedozwolona.

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Production mode
pl: Tryb produkcyjny

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
pl: To pole przechowuje wartości tekstowe z listy dozwolonych par 'wartość => etykieta'. Na przykład 'Województwa': PL-DS => Dolnośląskie, PL-LU => Lubelskie.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
pl: Dostosowanie formularza i konfiguracja reguł składania zamówienia.
