Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله
