Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Test settings
ro: Setări test

en: %name: illegal value.
ro: %name: valoare ilegală.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
ro: Acest câmp stochează valori de tip text dintr-o listă de perechi 'valoare => etichetă', ex.: 'State US': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
