Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Commerce
sk: Obchod

en: %name: illegal value.
sk: %name: nesprávna hodnota.

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
sk: Toto pole ukladá textové hodnoty zo zoznamu povolených párov 'hodnota => menovka', napr. 'Slovenské okresy': BA => Bratislava, BB => Banská Bystrica, KE => Košice.
