Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Test settings
sv: Testa inställningarna

en: %name: illegal value.
sv: %name: otillåtet värde.

en: Test mode
sv: Testläge

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
sv: Detta fält lagrar textvärden från en lista av tillåtna par som "värde => etikett". Till exempel "Stater i USA": IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
