Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Commerce
uk: Комерція

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: %name: illegal value.
uk: %name: заборонене значення.

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
uk: Це поле зберігає текстові значення зі списку дозволених пар "значення => мітка", тобто "Штати США":IL => Ілінойс, IA => Айова, IN => Індіана.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
uk: Персоналізуйте форму і налаштуйте правила оформлення замовлення.
