Tinkoff Credit (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ
