Tinkoff Credit (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Commerce
is: Verslun
