Tinkoff Credit (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: %name: illegal value.
oc: %name : valor illegala.
