Tinkoff Credit (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.
