Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Test settings
et: Testi seaded

en: %name: illegal value.
et: %name: lubamatu väärtus.
