Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.
