Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն
