Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: %name: illegal value.
jv: %name: biji larangan.
