Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
