Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: %name: illegal value.
th: %name: ข้อมูลไม่ถูกต้อง
