Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu
