Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: %name: illegal value.
bs: %name: neispravna vrijednost.
