Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
ca: Aquest camp emmagatzema valors de text d'una llista de parelles 'valor => etiqueta' permeses, p. ex. 'Estats Units': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
