Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: %name: illegal value.
fi: %: kielletty arvo.

en: Test mode
fi: Testi-tila
