Tinkoff Credit (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Test settings
fr: Paramètres de test

en: %name: illegal value.
fr: %name : valeur illégale.

en: Test mode
fr: Mode test

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
fr: Ce champ enregistre les valeurs de texte depuis une liste de paires de valeurs autorisées "valeur => libellé". Exemple : 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: Customize the checkout form and configure checkout rules.
fr: Personnaliser le formulaire de commande et configurer les règles de commande.
