Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
