Tinkoff Credit (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: %name: illegal value.
tr: %name: Geçersiz değer.
